Хамам

Хамам у Спортивно–сімейному комплексі «Жива» – це чистота не тільки тіла, але й думок, душевна гармонія, та невимовна розкіш і блаженство, які може собі дозволити кожен. Унікальне поєднання температури та вологості хамаму дозволяє знаходитися там досить довго, не відчуваючи дискомфорту. При температурі повітря 45-50°C вологість сягає 100 %, що зазвичай переноситься досить добре (за відсутністю протипоказань).

Обов'язкові супутники хамама – теплі лави, ароматичні олії, пілінг та розслаюляючий масаж тіла – прекрасно знімають стрес, підвищують імунітет, цілюще впливають на дихальну систему, посилюють кровообіг, зволожують шкіру. Хамам дарує Вам відмінне самопочуття і відчуття життя, наповненого яскравими фарбами і радістю.

 Хамам, з його ніжним теплом, контрастним басейном з холодною водою і джакузі – це те, що Вам дійсно потрібне, щоб відпочити і змити напруження дня. Ми запрошуємо Вас відвідати хамам у Спортивно–сімейному комплексі «Жива», а потім, у затишній кімнаті відпочинку  –насолодитись чашечкою травяного чаю з медом. Післясмак буде приємним!