• Баннер главная

Спортивно - сімейний комплекс "Жива"

Запрошуємо вас відвідати заміський спортивний комплекс «Жива» - ідеальне місце для активного відпочинку та спортивних занять. Розташований серед мальовничих пейзажів, наш комплекс пропонує широкий спектр послуг для всієї родини. Індивідуальні або групові тренування, навчання спортивним іграм дітей, віком чотири роки і старше. Також в розпорядженні відвідувачів все необхідне спорядження та інвентар, парковка.

Наш спортивно-сімейний комплекс - це простір, де кожен знайде заняття до душі. Для прихильників активного способу життя у нас є сучасні спортивні корти, поле для міні–футболу. Тут ви можете займатися фітнесом усією сім’єю, насолоджуючись чистим повітрям і красою природи. Професійні інструктори завжди поруч, щоб запобігти травмуванню, псування відпочинку.

Спорт-комплекс «Жива» також пропонує також оренду залу для різноманітних тренінгів, семінарів. Тут можна проводити заняття йогою, різні мастер–класи, в тому числі для дітей, підлітків. Ми створюємо комфортні умови для сімейного відпочинку, де діти можуть весело проводити час, а батьки - займатися спортом або просто відпочивати.

Заміський спортивний комплекс для відпочинку «Жива» передбачає не лише спортивні активності. Для тих, хто хоче розслабитися, ми пропонуємо процедури, якими можна скористатися, відвідавши спа–зону. Традиційна турецька лазня – хамам для повного розслаблення та відновлення сил, енергії,  різновиди масажу після інтенсивних тренувань – ідеальний спосіб зняти стрес, напругу, оздоровити організм.

Заміський спорткомплекс «Жива» - це місце, де поєднуються спорт, відпочинок і родинні традиції. Приїжджайте і переконайтеся самі, що активний відпочинок може бути приємним та корисним для всієї родини! Питання оренди і бронювання місць можна вирішувати заздалегідь за телефоном: +38 (067) 422-84-44.