Великий тенiс

t01 t02 t03t04

Великий Теніс в Києві (селище Козин).

Великий теніс для дітей і дорослих — це не просто гра, а й спосіб життя, що дарує здоров’я, бадьорість та задоволення від кожного руху. Спортивно-сімейний комплекс «Жива» запрошує всіх охочих, незалежно від віку та рівня підготовки, зануритися у світ великого тенісу. У нашому комплексі створені всі умови для комфортних та ефективних занять цим чудовим видом спорту.

Ми пропонуємо своїм відвідувачам сучасну інфраструктуру, до якої входять:

  • Два тенісні корти з професійним покриттям, що забезпечує оптимальні умови для гри в будь-яку погоду.
  • Тенісна гармата або професійна машина, яка працює по заданій програмі. Їй можна задавати певну силу обертання м’яча та траєкторію удару.
  • Сучасні системи освітлення, які дозволяють проводити уроки великого тенісу навіть у вечірній час.
  • Чоловічі та жіночі роздягальні з індивідуальними ‘шафками.
  • Душові.

В нас забезпечені всі необхідні зручності для комфортного перебування в комплексі.

Заняття проводяться як індивідуально, так і в групах. Вікових обмежень майже немає. Навчання дітей великому тенісу спрямовані на розвиток координації та моторики. Тренери займаються з дітками від чотирьох років. Наші інструктори — це справжні професіонали своєї справи з багаторічним досвідом гри та навчання. Вони допомагають опанувати основи гри, покращити техніку або «поставити» правильну подачу початківцям.  

Шукаєте, де пограти у великий теніс? Наш спортивно-сімейний комплекс «Жива» пропонує вигідні й зручні умови для всіх. Комфорт під час тренувань за будь–якої погоди, професійні інструктори, інвентар, спорядження, зручне розташування, парковка, високий рівень сервісного обслуговування, все це ми гарантуємо відвідувачам і гостям нашого закладу.

Якщо цікавить оренда корту в Києві, комплекс «Жива» пропонує вигідні умови для всіх охочих. Наші корти доступні для оренди, щоб проводити індивідуальні або групові тренування. Дізнайтеся про наші ціни та умови оренди, звернувшись до адміністрації комплексу за телефоном: +38 (067) 422-84-44.

Приєднуйтесь до нашої тенісної родини та відчуйте всі переваги активного та здорового способу життя. Відвідайте нас і переконайтеся самі, що тут створені всі умови для навчання тенісу дітей та тренувань дорослих. Заняття великим тенісом в спортивно-сімейному комплексі «Жива» — це не тільки можливість підтримувати себе в чудовій фізичній формі, а й насолода від гри в компанії однодумців чи рідних людей.

З питань оренди кортів, а також індивідуальних занять з інструктором, звертайтесь за телефонами:

+38 067 422 84 44 (Київстар)

+38 050 948 40 13 (Водафон)